تاریخچه ی YIN ، ماشین الات برش و طاقه پهن کن YIN | بازرگانی جامه آرایان نازفر
چرخ خیاطی صنعتی و ماشین آلات دوخت
چرخ خیاطی صنعتی، دستگاه گلدوزی، دستگاه اولتراسونیک، دستگاه اتوماسیون تولید پوشاک، چرخ خیاطی، ریکوما، فورت اور، تولید پوشاک، لی گلد، رویانگ
3447
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-3447,single-format-standard,theme-moose,eltd-cpt-1.0,woocommerce-no-js,yith-wcan-free,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-page elementor-page-3447

تاسیس کمپانی

این کمپانی در سال ۱۹۹۰ تاسیس گردید و در سال ۲۰۰۶ فعالیت جدی خود را مجددا در زمینه ی ماشین آلات صنعتی آغاز نمود.

تکنولوژی YIN

کمپانی YIN پس از کسب تجربیات و دانش رهبری کارکنانی با اصالت ژاپنی و چینی را با رویای مردمی کردن سیستم های اتوماتیک در صنعت پارچه بر عهده گرفت.

موقعیت مکانی YIN

پایگاه علمی این کمپانی در شهر Nara در ژاپن بوده و تا به امروز تمامی محصولات ابداع شده از شهر Nara و Tokyo بوده اند.

تاریخچه ی YIN

کیفیت و رتبه

تکنولوژی، طراحی، نظارت، مهارت های فوق العاده ی تولید چین و دقت; پایه های موفقیت این شرکت هستند. YIN دارای رتبه ی اول در صنعت اتوماسیون در تمام جهان است. این شرکت یکی از چند کمپانی جهان است که با طیف گسترده ای در زمینه ی تجربه در صنعت فعالیت می کند. همچنین YIN تنها کمپانی دنیا است که تمامی ماشین آلات مورد نیاز برای تولید محصولات پارچه ای و با کیفیت را تامین می کند.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید، این کمپانی دارای ۲۰ لوح تقدیر و گواهینامه ی بین المللی است. پس از سال ها پیگیری مشتریان در زمینه ی کیفیت و قیمت، YIN تبدیل به برندی پیشتاز در بازار صنعتی گردیده است.