همه چیز درباره چرخ خیاطی صنعتی مادگی (جادکمه) چرخ خیاطی جادکمه
چرخ خیاطی صنعتی و ماشین آلات دوخت
چرخ خیاطی صنعتی، دستگاه گلدوزی، دستگاه اولتراسونیک، دستگاه اتوماسیون تولید پوشاک، چرخ خیاطی، ریکوما، فورت اور، تولید پوشاک، لی گلد، رویانگ
3516
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-3516,single-format-standard,theme-moose,eltd-cpt-1.0,woocommerce-no-js,yith-wcan-free,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-page elementor-page-3516

چرخ خیاطی صنعتی مادگی(جادکمه)

چرخ خیاطی صنعتی مادگی(جادکمه)، امروزه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در صنایع تولید ماشین آلات دوخت (چرخ خیاطی صنعتی) ، برای انجام  دوخت  قسمت های مختلف  پوشاک ، دستگاه های  تخصصی دوخت و چرخ های تخصصی خیاطی  طراحی ، تولید و در بازار عرضه می شود.

یکی از این چرخ های خیاطی تخصصی پر مصرف در صنعت پوشاک ، چرخ خیاطی صنعتی مادگی(جادکمه) می باشد که  امروزه در بسیاری از تولیدی های پوشاک مورد استفاده قرار گرفته است و دارای انواع متعددی می باشد که به شرح مختصری از آنها می پردازیم:

چرخ خیاطی صنعتی مادگی (جا دکمه)

انواع چرخ خیاطی صنعتی مادگی(جادکمه) :

۱-چرخ خیاطی صنعتی مادگی(جادکمه) ۷۸۱ :

این  چرخ خیاطی ، موتور سر خود می باشد (بدون تسمه) با قابلیت سر نخ زن و پایه بالاکن  اتوماتیک  و کاملا بی صدا و کم مصرف می باشد.شروع و پایان حرکت در این چرخ به وسیله حسگر های دیسک کنترل می شود که این نوع عملکرد باعث کمتر شدن استهلاک و صدای دستگاه می شود.

موارد مصرف: در انواع پیراهن، مانتو ، شلوار و …

۲- چرخ خیاطی صنعتی مادگی(جادکمه) ۱۷۹۰:

این چرخ خیاطی، موتور سر خود می باشد (بدون تسمه)  و قابلیت دوخت کلیه مدل های جادکمه یک سر گرد، دو سر گرد ، مستطیلی و چشمی را به صورت کاملاً اتوماتیک  دارد. تنظیم طول مادگی ، عرض  و تراکم دوخت از طریق پنل لمسی انجام می شود و طول تیغ با توجه به طول مادگی به صورت اتوماتیک تغیر می کند . همچنین قابلیت دوخت مادگی دو رنگ را نیز دارد.

موارد مصرف: در انواع پیراهن،  مانتو ، شلوار و …

۳- چرخ خیاطی صنعتی مادگی(جادکمه) ۱۷۹۶:

این چرخ خیاطی، موتور سر خود می باشد (بدون تسمه)  و قابلیت دوخت کلیه مدل های جادکمه یک سر گرد، دو سر گرد ، مستطیلی و چشمی را به صورت کاملاً اتوماتیک  دارد. تنظیم طول مادگی ، عرض  و تراکم دوخت از طریق پنل لمسی انجام می شود و طول تیغ با توجه به طول مادگی به صورت اتوماتیک تغیر می کند . قابلیت دوخت مادگی دو رنگ و همچنین دارای فک مادگی خطی می باشد.

موارد مصرف: در انواع پیراهن،  مانتو ، شلوار و …

۴-چرخ خیاطی صنعتی مادگی(جادکمه) ۵۸۰:

چرخ خیاطی صنعتی مادگی(جادکمه) یکی ار تخصصی ترین مدل های چرخ خیاطی مادگی می باشد که علاوه بر دارا بودن  مشخصات چرخ های مادگی فوق ، دارای تیغ چشمی می باشد که این قابلیت سبب متمایز ساختن آن با سایر چرخ های مادگی شده است.

مورد مصرف: انواع پوشاک زنانه و کت و شلوار مردانه (جین –کتان-فاستونی و شلوار جین) و …

 

لینک محصولات مرتبط :

مادگی (جا دکمه زن) اتوماتیک دو رنگ LG-1790

چرخ خیاطی صنعتی جادکمه زن رویانگ RY 781-D موتور مستقیم (مادگی)

چرخ خیاطی صنعتی جا دکمه زن لی گلد LG 781-D مادگی موتور سرخود