چشم انداز صنعت پوشاک در سال 2025 میلادی

در حال حاضر آسیا بزرگ‌ترین تولیدکننده و عرضه‌کننده محصولات نساجی و پوشاک در جهان به‌شمار می‌رود. اکنون این منطقه در آستانه ورود به مرحله جدیدی از مصرف داخلی محصولات نساجی و پوشاک است. پیش‌بینی تجارت داخلی آسیا این است که در سال ۲۰۲۵ میلادی به دو برابر مقدار حاضر معادل با ۳۵۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

آسیا به بزرگ‌ترین تولیدکننده و عرضه‌کننده محصولات صنایع نساجی و پوشاک برای کشورهای پیشرفته و در حال توسعه جهان تبدیل شده است. انتقال تولید به این بخش از جهان از سال‌های بسیار دور تاکنون ادامه یافته است.

این منطقه در آستانه ورود به فازی است که در آن مصرف منسوجات و پوشاک به حجم بسیار بالایی تبدیل می‌شود.

روند رو به رشد کشورهای آسیایی در توسعه صنایع نساجی و پوشاک در حالی است که گردش مالی این صنعت در ایران 9 تا 10 میلیارد دلار در سال است. صنعت نساجی و پوشاک در رده صنایعی قرار دارد که مزایای بسیار آن از جمله قدرت اشتغالزایی بالا، ارزآوری، تولید ثروت ملی، نیاز به سرمایه‌گذاری کمتر نسبت به سایر صنایع‌و… موجب شده تا بسیاری از کشورها درصدد توسعه این صنعت برآیند.

نقش بازرگانی جامه آرایان در این صنعت

در این بین بازرگانی جامه آرایان با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه ماشین آلات دوخت و برش و با توجه به برخورداری از کارشناسان و مشاوران متخصص هم از نظر تئوری و هم از جهت آکادمی به دقت، کیفیت ماشین آلات را بررسی و با ارائه طرح های فنی و خطوط تولید به کارخانجات سازنده، یک محصول ممتاز و با کیفیت را انتخاب و وارد می کند. تلاش های بی وقفه در ارائه محصول با کیفیت و خدمات پس از فروش همواره سعی 

در مشتری مداری و نیز حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی برآمده است.

این مجموعه، با دریافت نمایندگی از کارخانجات معتبرکشور چین، هم اکنون با بیش از ده نمایندگی انحصاری از کشورهای ژاپن ، ترکیه و چین کالاهایی نظیر چرخ های خیاطی صنعتی معمولی و حرفه ای، اتوهای بخار مخزن دار ، میزهای مکش ، اتوماسیون کارخانجات پوشاک (هنگر)، میزهای برش CNC، انواع طاقه پهن کن های اتوماتیک، قیچی های برش، ماشین آلات گلدوزی صنعتی و … را در سبد کالاهای محصولات وارداتی خود دارد.

پر بازدیدها:

دسترسی ها: